Про картини, Бітлю і гори

1

Христос Воскрес! Продовжуємо радіти Його перемозі!

Хочемо поділитися натхненним досвідом. Перед Великоднем ми мали прекрасний час благовістя для жителів і гостей Львова. Це була виставка під відкритим небом «Ісус у картинах». Копії картин Васнєцова, Рембрандта, Іванова, Полєнова та інших відомих художників зображають Євангельські епізоди. Ми розповідали про картину, її зміст, суть приходу Христа і Його жертви. Потрібно було бачити розчулені обличчя тих, хто слухав! Люди лишалися спілкуватися, брали Нові Заповіти, потребували Доброї Новини серед лихих, які надходять звідусюди. Ми не знаємо, доки це триватиме, тож використовуймо будь-яку нагоду, щоб дати людям справжню Надію!

3

А в нашому служінні серед студентів дійшов до кінця 12 семестр… Перед студентами сесія і канікули, перед нами – пошук підтримки, літні проекти і відвідини рідних країв. Зізнаємося, ще ніколи так швидко не пролітав час!

Він уповільнив свій хід хіба на кілька днів високо в горах у маленькому закинутому селі Бітля. Саме там ми зі студентами провели весняний проект «Я піду в далекі гори». Були сонце і дощі, були спілкування, похід, прославлення Бога за Його творіння і служіння… Ми зупинилися в будинку, який належить одній церкві. Вже 16 років вони служать там людям. І часто це не тільки духовна, а перш за все – практична допомога.

Downloads Downloads1

 

У Бітлі і ближніх селах є чимало сімей, які перебувають на межі існування. У когось тільки стара бабуся доглядає внуків, у когось батько – пияка, десь намагається дати раду дітям самотня мама. І все це в селі, де немає роботи, крім господарства. Кільком таким сім’ям ми хотіли хоч би трішечки зарадити: продуктами, копанням городу, прибиранням вдома. Парадоксально, але навіть в такій скруті деякі сім’ї не відпускали наших студентів, поки не

нагодують. Всі поверталися не стільки стомлені, як приголомшені. Враження студентів можна умістити в один коментар Наталі Світальської:

«Потрібно частіше приїжджати! Я ще ніколи не бачила такої нужденності. Хотілося все вичистити, перепрати, щоб трішки було світліше. Мама покинула цю сім’ю, забравши лише хлопчика. Двоє дівчаток 3 і 5 клас лишилися 70-літній бабці і батькові-пияці. Перше, що спитали дівчата: «А в тебе є мама?» Коли бачиш і чуєш таке, усвідомлюєш, як Бог тебе щедро благословив і ми взагалі повинні забути про нарікання!»

Ми вдячні всім молитовним і фінансовим партнерам, які дали нам змогу служити цей семестр у Львові. Знаємо, що багато хто зараз переживають труднощі. Молимося за те, щоб Господь покривав ваші потреби і ми могли далі разом йти в служінні. Молимося за ваші сили і здоров’я. Нехай мир Божий буде у ваших серцях! Маємо надію, що побачимося у травні-червні.

З любов’ю у Христі, Діма, Алла, Ілля Нетребенки                                             Молитовні потреби:

  • За Сергія, Віталіка, Аню, Наталю, Богдана, Аню, Любу – студентів які довірили своє життя Богу. Нехай їх Бог береже і розвиває.
  • За мого учня Рому Пікуліка – він поступив до місії і його направляють до Дніпропетровська на служіння.
  • За Наталю, Марічку, Сашу, Романа, Марію, Софію, Катю – лідерську команду яка залишається у Львові на час пошуку підтримки (травень-червень)
  • За Толіка і Альонку – вони вирішили побратися 7.06.14. В нашій команді буде ще одна сім’я.

Мир вам від Господа Ісуса Христа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *