Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим 2013 Роком

Вітаємо тебе дорогий молитовнику!

Ми з Аллочкою від усього серця хочемо привітати Вас і Ваших близьких з Різдвом Христовим! Та побажати Вам, щоби не лише в ці дні, але і в будь який день, Ви були близькі з Господом, були під Його благословенням, наповнені Божою любов’ю, надією та вірою. Нехай Бог Вас зберігає в чистоті та святості, укріплює та веде по життю Духом Святим.

Нам не відома точна дата народження Христа – не видавали в ті часи свідоцтво про народження, не робили записів в РАЦСі і не створювали національних баз даних. Ми могли б згадувати про Його народження в будь який день, але тоді це стало б занадто буденним.

Саме тому, ухиляючись від спорів про народження Христа, того по якому календарю святкувати та інших приводів для дискусії, ми стверджуємо «Христос Воскрес!!!» ми маємо надзвичайну можливість нагадати світу про Христа!

Сьогодні, коли одні на Заході низько намагаються підмінити Різдво абстрактними «зимовими святами», інші ж, в країнах бувшого СССР, продовжують радянські традиції, нам як ніколи важливо усім оточуючим пригадати, що 2013 рік не від абстрактної Нової Ери а від Різдва Христового.

Люди можуть скільки завгодно веселити себе новорічними жартами і ріками шампанського, викрикувати тости і казати побажання на наступний рік!

Коли закінчиться буйство свят і протверезіють колядники і святкувальники, вони враз збагнуть, що нова цифра – 2013, не обновила і не змінила їхнє життя. Побажання залишилися – побажаннями, тости – тостами, а обіцянки почати нове життя в наступному році принесуть знову розчарування, вину і байдужість

Новизну в наше життя приносить лише Христос!

«І сказав Той, Хто сидить на престолі: Ось нове все творю!» — каже Господь в Об.21:5

«Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!» — пише апостол Павло в 2Кор.5:17

«І дам вам нове серце, і нового духа дам у ваше нутро, і викину камінне серце з вашого тіла, і дам вам серце із плоті.» — обіцяє Бог через пророка Єзекіїля в Єз.36:26

P. S. В листі читайте відгуки студентів про роботу Бога в їхньому серці.

грудень 2012 укр

грудень 2012 укр
грудень 2012 укр 2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *