Час домашніх груп

Цього року групу веде кожен наш співробітник у команді. Навіть Алла. Серед наших студентів є уже випускниці і дівчата, які працюють після закінчення університету. Вони продовжують служити Господу і прагнуть вивчати Біблію. На малій групі з Аллою вони вивчають книгу Дії святих апостолів. Це благословенний час для всіх.
Алла:
— Мені подобається готуватися до групи. І як Марфі, і як Марії… Думати, що смачного приготувати для дівчат, які їдуть до мене на край міста після робочого дня. Молитися за них. Читати розділи Дій і дивитися, як проявив Себе Бог, апостоли, перша церква, поборники церкви… Це дуже практична книга, оскільки ми бачимо приклади конкретних людей і наслідки їхніх вчинків. Четвер став важким днем у плані підготовки, але вечір четверга просто чудовий, тому що Господь навчає нас через Своє Слово! Радію з того, що дівчата це приймають охоче і що Ілля завжди добре себе поводить під час груп.

Мої групи для хлопців теж проходять щочетверга. Група для мене це трішки як оазис – перевести подих від євангелізаційний заходів чи переміщень по гуртожитку (за останній місяць до речі захотіли слідувати за Богом близько 10 хлопців).
Раз на місяць ми об’єднуємо усі чоловічі групи і проводимо чоловічі клуби. Це гарне єднання братів разом. Там ми піднімаємо спільні для усіх, але іноді дуже не прості, теми.
Мене підбадьорює зміна в житті студентів Олійника Андрія та Москалика Віталіка. !!!Моліться за них будь ласка поіменно.

Повний варіант читайте тут листопад2012

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *