Служіння серед студентів

привіт.

Раді вітати тебе на нашому першому після соціальних мереж інтернет ресурсі, який говорить про наше служіння.

Викликаний багатьма проханнями, побажаннями і порадами. Не без участі любові і милосердя Божого, небайдужості Вашої, нашої ініціативи і посв’яченості. Слава за все Богу!!!

_______________________________________________
Зокрема велика подяка брату Олександру, який надав цей домен і все «популярно» розповів «куди і що клацати» і «як воно працює» 🙂 Дякую Брате.
_______________________________________________

Хто ми! Ми — Діма та Алла познайомилися ще в університеті (Черкаському Національному). Студентами були активними лідерами молодіжної церкви та християнського клубу.

 

2002 року через команду ЛІНК ми дізналися про КЕМПУС – рух, керований студентами. Благовістя молоді – це те, що запалювало наші серця, ставило виклик нашій вірі, тож ми розпочали це у гуртожитках нашого міста.

 

2007 року, уже подружжям, ми побували на конференції КЕМПУСу в Південній Кореї, де молилися словами Ісаї «Ось я, пошли Ти мене» (Іс. 6:8), прийнявши рішення бути місіонерами.

 

Із 2008 року співробітники «України для Христа». Три роки служили у Києві, ділилися Євангелієм, вивчали Біблію із молоддю, допомагали зростати учням духовно, особистісно, соціально, а також підтримували їхні перші кроки благовістя.

 

Наразі продовжуємо цю працю серед студентів Львова.

 

Для нас велика втіха бачити, як Христос змінює запеклі серця і запалює їх жити для Нього!
Ы приємного перебування на нашому сайті
 

Служіння серед студентів: 1 комментарий

  1. Дорогие Дима и Алла! Я благодарю Господа за то, что вы совершаете служение благовестия среди студентов и молодёжи! Слава Ему, что вы имеете жертвенные сердца!- Это редкость во все времена и народы. Пусть Бог благословит вас! («Я поставлен защищать благовествование»(Фил.1;17)).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *